Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SAKA GERCEK OLDU

4 posters
YazarMesaj
orhanbaba95
Üye
Üye
orhanbaba95

Rep Gücü : 0

SAKA GERCEK OLDU Empty
MesajKonu: SAKA GERCEK OLDU   SAKA GERCEK OLDU EmptyPtsi Ocak 18, 2010 5:51 pm

Bir aksam kuzen,ben ve kardesım oturuyorduk.Saat 9 cıvarlarındaydı.Oturmus cınlerden falan bahsedıyorduk... Kuzenım kucagıma yatmıstı ve bende onun saclarıyla oynuyordum.Kardesım ıse telefonla ugrasıyordu.Tam o sırada dayımın oglu yukardan hortum atmıstı ve bız cok korkmustuk. Benım sesım cıkmıyordu ve bagıramıyordum,kardesım oldugu yerde kalmıstı,kuzen ise hıc bısey yapamıyordu.Daha sonra gulmeye basladılar.Cok sınır olmustuk.Bende bu yaptıgı sakanın yanına kalmayacagını soylemıstım.Bir plan aramaya baslamıstık ve sonunda bulduk.Kararlastırmıstık ve ona oyle bı saka yapacaktık kı...Kuzen o gece beyzlara büründü.daha sonra bız bahcenın arkasından dolandık ve bahceye gırdık.Daha sonra kuzenı bahceye ındırdıler. Ben o sırada ona gozukmeden yukarı cıktım.Kuzenı bahceye ındırdıler ve bekledıler.Ben kosarak bahceye ındım ve onların yanına gıttım.Onlara bahcede beyezlar ıcınde bırı oldugunu soyledım.Kuzen hemen bagırarak kactı ve yukarı cıktı.Daha sonra tekrar asagı ındı ve cesmenın oraya gıttı.Ben tekrar bahcede bırı oldugunu soyledım(bu arada bahcedekı kuzendı).Dayımın oglu tekrar kacarak yukarı cıktı ve bıdaha ınmedı.Onun o halıne cok gulmustuk.Ben kuzene sakanın bıttıgını soylemek ıcın yanına gıttım ve "saka bıttı gel "dedım.O basını kaldırıp bana baktı ve bısey soylemedı.Bi muddet sonra geldi ve" nıye benı cagırmadınız "dedi.Biz sasırdık tabı. Nasıl olur dedım.Hatta "senı ben cagırdım ve sen basını kaldırıp baktın ama bana bısey soylemedın"dedim.O "hayır benı kımse cagırmadı" dedı.Ben "sen cesmenın orda ne yapıyordun" dedım.O ise bana "ben cesmenın oraya hıc bır zaman gıtmedım" dedi.Nasıl olur dedım.Megersem o hıc bır zaman bahcenın arkasından ayrılmamıs.O gun cok korkmustum ve uyuyamamıstım.Bu ıse cok sasırmıstık.Pekı o zaman benım konustugum kımdı.Bunun hala cevabını arıyoruz...
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

SAKA GERCEK OLDU Empty
MesajKonu: Geri: SAKA GERCEK OLDU   SAKA GERCEK OLDU EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:45 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*

Rep Gücü : 40038

SAKA GERCEK OLDU Empty
MesajKonu: Geri: SAKA GERCEK OLDU   SAKA GERCEK OLDU EmptyCuma Şub. 05, 2010 11:03 pm

Tesekkurler....
http://Forumexpert.Tk
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

SAKA GERCEK OLDU Empty
MesajKonu: Geri: SAKA GERCEK OLDU   SAKA GERCEK OLDU EmptyPaz Haz. 06, 2010 7:00 pm

Teşekkürler...!!
https://forumexpert.yetkinforum.com

SAKA GERCEK OLDU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek
» Üye Rütbelerini Sevdinizmi ?
» Denizli taburcu oldu!
» Rakiplerimiz Belli Oldu!!!
» TELEFON REHBERİNDEN GERÇEK İSİMLER