Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek

4 posters
YazarMesaj
orhanbaba95
Üye
Üye
orhanbaba95

Rep Gücü : 0

odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek Empty
MesajKonu: odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek   odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek EmptyPtsi Ocak 18, 2010 5:34 pm

ben batuhan bu anlattığım gerçektir hemde satırı satırına ben bir gün ders çalışıyordum babamda karşı odada televizyon seyrediyordu ve birden televizyon yani filmden pattt diye ses geldi ve o an yanımda beyaz bir şey belirdi ve istemeden birden yerimden sıçradım çok korktum babamın yanına gittim babamda bana çok korku filmi izliyorsun etkilenmişsindir dedi ve saat geç oldu yattım ve ne olduysa kalktığımda bulanık görüyordum tam net değildi ve o anda bem beyaz bişey saçıma elliyip batuhan batuhan diye kısık bir sesle tam yanımda bana dolunuyordu ve tüm cesaretimi topladım gözümü kapatıp açtığımda kimse yoktu ve bu olayı anneme söyledim ve ogün okula gitmedim karşı komşudaki teyze bana dua okudu sakın 3 harfli çapırmayın bunlar çok tehlikeli işler.ben her hikayeme ben batuhan diye başlıyorum öyle yazan hikayeleri okuyun çünkü ben gerçekleri yazarım
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

MesajKonu: Geri: odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek   odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:48 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*

Rep Gücü : 40038

MesajKonu: Geri: odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek   odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek EmptyCuma Şub. 05, 2010 11:03 pm

Tesekkurler....
http://Forumexpert.Tk
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

MesajKonu: Geri: odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek   odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 5:06 pm

Teşekkürler...!!!!
https://forumexpert.yetkinforum.com

odamdaki o üç harfli inanın bana gerçek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beyler bana acık sw verebilcek varmı vps olursa sevinirim
» BU OLAYLAR GERÇEK
» SAKA GERCEK OLDU
» TELEFON REHBERİNDEN GERÇEK İSİMLER
» Artık Hamachi li PvP Lerden Bıktım Bana Güzel Online Yeni VpS Bulun Diyenler İÇERİİİ.....!!!