Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

%100 TÜRKÇE KAPANMIYACAK OLAN BIR SW DeLiRiCeZ VpS SERVER GİR İÇERİİİ....!!!

YazarMesaj
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

%100 TÜRKÇE KAPANMIYACAK OLAN BIR SW DeLiRiCeZ VpS SERVER GİR İÇERİİİ....!!! Empty
MesajKonu: %100 TÜRKÇE KAPANMIYACAK OLAN BIR SW DeLiRiCeZ VpS SERVER GİR İÇERİİİ....!!!   %100 TÜRKÇE KAPANMIYACAK OLAN BIR SW DeLiRiCeZ VpS SERVER GİR İÇERİİİ....!!! EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 4:03 pm

ARKADAŞLAR BENM UYELIGIM VARTAVSİYEEDİYORUM OYUNDA 1000KİŞİLİK 8GB RAM VARDIR OYUNDA 0 LAG HOSTİNG FİRMASINA BAGLI OLDUGU İÇİN KAPANMASI SÖZ KONUSU BİLE DEĞİLDİR .

ANCAK ARKADAŞLAR UYELIK ALIMLARI OYUNA YOĞUN TALEP YÜZÜNDEN 07 HAZIRAN A KADAR KAPATILDI.

07 HAZIRANDAN SONRA UYELIK ALABILIRSINIZ.

üyelik: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

indir: DeLiriceZ Paylaşım Forumu - Oyun Download ve Pack Dosyaları

TEŞEKKÜRLER

>>>>>YARDIMCI OLDUYSAK 1 TEŞEKKÜR YETERLİ<<<<<

İYİ FORUMLAR

FORUMEXPERT
https://forumexpert.yetkinforum.com
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

%100 TÜRKÇE KAPANMIYACAK OLAN BIR SW DeLiRiCeZ VpS SERVER GİR İÇERİİİ....!!! Empty
MesajKonu: Geri: %100 TÜRKÇE KAPANMIYACAK OLAN BIR SW DeLiRiCeZ VpS SERVER GİR İÇERİİİ....!!!   %100 TÜRKÇE KAPANMIYACAK OLAN BIR SW DeLiRiCeZ VpS SERVER GİR İÇERİİİ....!!! EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 4:21 pm

++REP LUTFEN
https://forumexpert.yetkinforum.com

%100 TÜRKÇE KAPANMIYACAK OLAN BIR SW DeLiRiCeZ VpS SERVER GİR İÇERİİİ....!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KRALIYET OLAN NPC
» Kaliteli-Açık Olan Tüm Serverler..!
» ??? hatası alanlar yada TUM PVP Serverlara Tek Giriş Programı Her Pvp de Kullanın...içeriii...
» CriminaLMt2 Lvl Göstermelı %90 TÜRKCE
» Artık Hamachi li PvP Lerden Bıktım Bana Güzel Online Yeni VpS Bulun Diyenler İÇERİİİ.....!!!