Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Amcamın Şakası Ablam Korkudan Bayılıyordu :)

3 posters
YazarMesaj
xENDERx
Üye
Üye
xENDERx

Rep Gücü : 6

Amcamın Şakası Ablam Korkudan Bayılıyordu :) Empty
MesajKonu: Amcamın Şakası Ablam Korkudan Bayılıyordu :)   Amcamın Şakası Ablam Korkudan Bayılıyordu :) EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 3:18 pm

Bir gün amcamın evindeydik ve sadece kuzenim amcam ben ve ablam vardı.O gün amcamın gözleri birden yukarı gitti hepimiz çok kortuk amcam ölüceksinizzzz dedi ve üstümüze doğru yürüdü hemen camdan kaçtık peşinizden bıçakla gledi köpeği de bizle geldi çünkü oda çok korkmustu.O zaman beraber kaçalım derken bir tane iskelet çıktı karsımıza amcama doğru yürüyüp ayağına tekme attık ve hemen kaçtık işte amcam elinde bıçakla kovalamaya devam etti ölüceksinizzz dedi ve bizi kovaladı hepimiz çok korkmuştuk .Birimiz neredeyse ağlayacaktı oda ben olabilirdim amcam gözlerini yukarıdan indirdi ve çıkardı o gün çok kokrkunçtu ablam ben taa caddenin oraya kaçtık ve nerede olduğumuzu unuttukl hemen boş bir araziye girdfik orada 2saat kaldık ve 2saat sonra amcam geldi.Gözlerini yine yukarı çıkardı ablam hemen sopayı aldı amcamın ayağına vurdu ve amcam yere düştü hemen amcamın köpeğini aldık oda çok korkmuştu hemen oradan uzaklaştık amcamla beraber oradaki arkadaşlarıda geldi bizi yakalamaya başladılar biz hemen sokağa kaçtık ancak kaçınca orada araba süren tek bi araç bile yoktu yapacak hiçbirşey yoktu amcam bizi yakalamak üzereydiki elimdekji oyuncak silahla onun ayağına sıktım canı çok yanmıştı öz amcama bunu yapmak istemezdim ama mecburdum daha sonra bir araba bulduk durdurup yardım istedik ve kabul etti binince oda gözlerini yukarı çıkardı belliki buda amcamın işiydi eve doğru taksiyi durdurdu amcam bizi yakaladı ve eve soktu ardından gözleri geçti ve her zamanki gülüşünü yaptı ve bize çok iyi oyuna geldiniz dedi ve bize bir şaka yaptığını anladık ve ona vurduk amcamda güldü annem bile biliyormmuş teyzem felan çok korkmuştuk
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

MesajKonu: Geri: Amcamın Şakası Ablam Korkudan Bayılıyordu :)   Amcamın Şakası Ablam Korkudan Bayılıyordu :) EmptyPaz Haz. 06, 2010 7:11 pm

Teşekkürler.....!!
https://forumexpert.yetkinforum.com
ZaPuuK
Üye
Üye
ZaPuuK

Rep Gücü : 34

MesajKonu: Geri: Amcamın Şakası Ablam Korkudan Bayılıyordu :)   Amcamın Şakası Ablam Korkudan Bayılıyordu :) EmptyPaz Haz. 13, 2010 3:30 pm

xD Vala teşekürler Very Happy
https://forumexpert.yetkinforum.com/

Amcamın Şakası Ablam Korkudan Bayılıyordu :)
1 sayfadaki 1 sayfası