Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum

+10
herocan66
fyldrm53
1274103
bywanex1
alkjan
nur11
engin6666
pokekaan
Jr.Die-*
Admin
14 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1566

Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum Empty
MesajKonu: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyPtsi Şub. 08, 2010 7:04 pm

Alıntı :
Arkadaşlar Öncelikle Selam
Öncelikle
Lütfen Alıntı Yapmayın Yaparsanızda Altına [GM]Aruro'Dan Alıntıdır
Deyin..
Ayrıca Kesinlikle Alıntı Deyil Kanıtlıyıcagım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Arkadaşlar Kanıt Oyuna Girerken [GM]Aruro turkmmo Servere Baglandı
Turkmmo.com Yükleniyor Der
Kanıtını Goruceksiniz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Vericegim Dosya
Gerekli Dosyalar.rar Onun İçini Açın Gerekli Dosyalar (Klasör Var Onu
Masaüstüne Kopyalayın Sonra İçindekileri Açın Dosyalar Şöyle
Locale
Pack
Ymir Work
Mc
Mc(WORD)
Mc.dll

Bu Dosyaları Alın Metin2 Tr Klasörüne Atın Zaten Var Diye Bir Şey
Gelirse Tümüne Evet Deyin Sonra Emre-28'İn PaylaştıgıTr Yamayı İiçine
Atın
MC(Word) Belgesini Hamachi Agınıza Göre Ayarlayın Ama Mesela
sizin Hamachi Agınız 98.54.266'İse Oraya
98.54.100 Yazıcaksınız [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar Bunları Yapın Eyer Hala O Sorunu Diyorsa Oyunu Kurarken Hata
Yapmışsınızdır.!

Sorunu Ben Böyle Çözdüm Arkadaşlar Bir TEŞEKKÜR YETER

DOWLAND ETMEK İÇİN TIKLA

Arkadaşlar Llinkin Kırılacagını Zannetmiyorum Kırılırsa Lütfen Mesaj
Yazın Düzeltiyim
Arkadaşlar Lütfen Bir TEŞEKKÜRü Çok
Görmeyin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar Sunucuya Falan Baglanırken İstedigin Şeyleri Yazmak İçin

Dedigim Şeyleri Yerine Getirin
Locale Dosyasına Girin Tr Dosyasına Girin Ara Butonuna Basın
Orda Doyanın İçindeki Deyim Yerini Seçin Ve Oraya
LOGIN_CONNETING
Yazın Sonra Onunuze Gelen Dosyayı Açın

LOGIN_CONNECT_FAILURE: Sunucu bakımdayken (oyun kapalıyken) çıkar.
Karşısındakini silip oyun kapalıyken ne yazmasını istiyorsanız onu
yazın.

LOGIN_CONNECT_SUCCESS: Sunucuya bağlandın yazısını çıkartır. Bunu
istediğiniz gibi değiştirin (Server ismi Sunucusuna bağlandınız...)
gibi...

LOGIN_CONNETING: Sunucuya bağlanacaksın yazısını çıkartır. Bunu
istediğiniz gibi değiştirin. (server ismi Sunucusuna Bağlanacaksınız...)
gibi...

Arkadaşlar Sunucya Baglnırken İstediginizi Yazının Asıl Konusu İçin
TIKLA GÖR DAHA DETAYLI ANLATIM VAR

Portmaplar Açılsınki=Başkalarıda Girsin
7 Adet Timed Out Gelsin Ve 5 Daika Bekleyin
Hamachiniz Açık Olsun Dediklerimi Yapın Girer [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar Bazı Arkadaşalrımız Serveri İçin TR Yamayı Bulamamış

HTML-Kodu:

bu tr yama EMRE-28 den alıntıdır

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İndir Sadece EmreMt2 Yazıyor Simgesini Atın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çünkü Yukarıdaki Dosyayı Atınca Gerek Kalmıor

GEREKLİ DOSYALAR MI NE BİRİNDE ŞİFRE İSTİO ONUN ŞİFRESİ:merturat ZATEN
ALTINDA WORD BELGESİNDE BELİRTTİM [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://forumexpert.yetkinforum.com
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*

Rep Gücü : 40038

Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum Empty
MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 2:59 pm

ASD
http://Forumexpert.Tk
pokekaan
Üye
Üye
pokekaan

Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 4:09 pm

güzel eline sağlık
https://forumexpert.yetkinforum.com
engin6666
Üye
Üye
engin6666

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 6:35 am

Link KırıK ağLamak isTioRum
nur11
Üye
Üye
nur11

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 12:04 pm

Link kırıK
alkjan
Üye
Üye
alkjan

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptySalı Haz. 01, 2010 8:16 pm

eroor
bywanex1
Üye
Üye
bywanex1

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyCuma Haz. 04, 2010 7:00 am

link kırık plssss
1274103
Üye
Üye
1274103

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyC.tesi Ağus. 28, 2010 10:39 am

link kırık
fyldrm53
Üye
Üye
fyldrm53

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 11:55 am

kardeş linki yeniler misin link kırık:(
herocan66
Üye
Üye
herocan66

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyCuma Eyl. 17, 2010 11:46 am

ya link kırık
Evil or Very Mad
atabey2002
Üye
Üye
atabey2002

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyPerş. Ekim 07, 2010 7:03 pm

link kırıldı ama sen hiç bişei yapmiyon kendin diyon soilein diye ama hiç bişei yapmiyon yazık olsun sana
mersinlijojuk
Üye
Üye
mersinlijojuk

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:16 pm

yha link kırık düzeltsene yhaa
kagan278
Üye
Üye
kagan278

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptyCuma Ağus. 26, 2011 7:29 pm

Link Kırık Bendede Aynı Sorun Var Linki Düzelt Olsun Oyuna Girym Sna Bayağı +r3p vericem Hadi...
nurullah19941994
Üye
Üye
nurullah19941994

MesajKonu: Geri: Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum   Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server  ARaştırdım buldum EmptySalı Ekim 25, 2011 7:58 am

kırk

Sunucuya Baglanırken Hata Alanlar Baksın ... Hamachi <<< Server ARaştırdım buldum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ecsroda ????? Hatası Alanlar Baksın
» TKMt2 [HAMACHİ] Server
» Havin Mt2 Pvp Server [No Hamachi]
» TurkeyYT2 [Hamachi] Server [Herkesi BekLeriz ]
» Hamachi Server SysinstaLL AyaRıı >> GünceLL