Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18)

4 posters
YazarMesaj
orhanbaba95
Üye
Üye
orhanbaba95

Rep Gücü : 0

içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18) Empty
MesajKonu: içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18)   içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18) EmptyPtsi Ocak 18, 2010 5:43 pm

bir gün ben iki kankamla (esra ve yunusla)içnde 3 harflilerin bulunduu ve önünden geçenleri öldürdüğü adı 13 olan eve gittik.Eve vardığımızda bize o eve girmememiz için bir çok insan uyardı ama dinlemedik eve gittik.Bahçesine bir adım attık ve koca bir yığın olduğunu gördük yığının içinde ne olduğu bilinmiyordu.Sonra esra cama dikkatlice bakmamı istedi.Cama baktığımda bakmamla kafamı geri çevirip ağlamam bir oldu.Esra da çok korkmuştu yanımda tir tir titriyordu.Yunus bizden biraz daha uzakta yani evin içindeydi.Beni yanına çağırdı ve sesleri dinlememi istedi.Esrayı çağırmadı çünkü Esra neredeyse bayılacaktı.Yunusla sesleri dinlemeye başladık.Bağırma ağlama sesleri geliyordu.Yunus bana duvarda yazan yazıyı gösterdi;AYESRUH yazıyordu.bir anda kafamı çevirdim ve bir baktım yanımda kanlı elbiseler südyenler yırtık ayakkabılar vardı.o sırada sesler bize bayağı yaklaştı.Tam o sırada paldır güldür sesler geldi ve bir baktık ki içinden bişey çıktı.O anda biz gazi mahallesinin en sonundaki topraklı yere kadar koştuk.Koşarken tiren yolundan deil diğer taraftan koşuyorduk çünkü ölüler tren yoluna atılmıştı.en sonunda ben ve esra ağlamaya başladık çok korkmuştuk.Ve birdahahda o eve gitmemeye karar verdik.
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

MesajKonu: Geri: içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18)   içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18) EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:46 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

MesajKonu: Geri: içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18)   içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18) EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:47 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*

Rep Gücü : 40038

MesajKonu: Geri: içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18)   içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18) EmptyCuma Şub. 05, 2010 11:03 pm

Tesekkurler....
http://Forumexpert.Tk
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

MesajKonu: Geri: içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18)   içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18) EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 5:07 pm

Teşekkürler..!!!
https://forumexpert.yetkinforum.com

içinde 3 harflilerin bulunduğu 13 (+18)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 8mfs KraLiyetLi onLine Private Server ! TR YAMA İÇİNDE !! Full açıklamalı !