Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz)

5 posters
YazarMesaj
orhanbaba95
Üye
Üye
orhanbaba95

Rep Gücü : 0

Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz) Empty
MesajKonu: Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz)   Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz) EmptyPtsi Ocak 18, 2010 3:52 pm

Bunu size yazarken daha olayın üstünden 5 saat anca geçti.Ben evde yanlızdım.Call Of Duty Modern Warfare oynuyordum.Benim kulaklıktan da sesi dinliyordum.Kulaklık bir kaç gündür bozuktu.Neyse dedim heralde yine bozuldu.Kulaklığı çıkarttım. Vıjjjt diye bir ses geldi.Bu sesi 7-8 kez duydum.Sonra korkup salona gittim.Bizim kumandalar hem koltuk aralarına sıkışmışlardır.Neyse aldım bi kumandayı sonra arkama döndüm.Televizyona baktım ve arkamda bir silüet gördüm.Tam bir vücuttu.Pencerenin tamamında gözükmüştü.Hemen pencereyi açtım.İğrenç bir koku var.
Ama anlatılamaz yani o derece.Kusasım geldi.Kusmuğun yarısını yere kusarak banyoya geldiğimde camlar kırılmıştı.Direk oturaklı tuvaletin içine kustum sifonu çektim.Bilirsiniz sifonlardan pis ses çıkar.Böyle bir tüylerim ürperdi.Sonra dedim böyle olmayacak.Aşağı indim.Bir insan vardı aşağıda, yaralıydı ve göğsünü tutuyordu.Dedim ne oldu.Beni hastaneye götür dedi.Sonra yoldan bir-kaç vatandaş geçiyordu.Adamı aldılar bir arabaya bindirdiler.Herkes o arabaya bindi.Arabanın plakası gözükmüyordu.Ve adamın arabanın arka camına vurduğu çok rahat gözüküyordu...
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

MesajKonu: Geri: Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz)   Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz) EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:48 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*

Rep Gücü : 40038

MesajKonu: Geri: Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz)   Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz) EmptyCuma Şub. 05, 2010 11:02 pm

Tesekkurler....
http://Forumexpert.Tk
xENDERx
Üye
Üye
xENDERx

Rep Gücü : 6

MesajKonu: Geri: Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz)   Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz) EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 3:20 pm

Anne Çok Korktum Sad Bende görüyorum bazen onu Sad Ama Annemler Halisunasyon dio Sad
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

MesajKonu: Geri: Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz)   Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz) EmptyPaz Haz. 06, 2010 7:03 pm

Teşekkürler..!!
https://forumexpert.yetkinforum.com

Off Ne Korkunçtu Ama (Penceredeki Yüz)
1 sayfadaki 1 sayfası