Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Cin demen Yeterli

+2
FireInTheHulk
reLax
6 posters
YazarMesaj
reLax
Üye
Üye
reLax

Rep Gücü : 0

Cin demen Yeterli Empty
MesajKonu: Cin demen Yeterli   Cin demen Yeterli EmptyÇarş. Ocak 20, 2010 10:25 am

Ben genellikle hikaye anlatmayı severim kuzenim var o da sever.Bİr gün yine anltmaya başladık gece evde oturduk ışıkları kapadık mumlarla aklımız sıra dalga geçiyoruz .Ben tam anlattım sıra ona geçmişti ki o an kapı çaldı annemlerde o gün teyzemle oturmaya gittiler yani hittiler mi de gece geç saatte gelirler.biz dedik korkmayız siz gidin dedik.işte devam edeyim olaya kapı çaldı başta hiç korkmadık ben dedim ona aç bakalım kimmiş diye o da sen aç dedi.sonra karar verdik beraber açalım dedik ve gittik.kapıda tanımadığımız biri bi isim sordu biz de yanlış dedik.Ardından tekrar kapı çaldı yine aynı adamdır diye tınlamadık bu sefer açmayalım dedik ama kapı ısrarlı çalıyordu en sonunda gittik ve adam isimi doğru adres bu yanlış yoldasınız bu gece dikkat edin dedi bize.biz hemen kapıyı kapadık ve içeri geçtik tabi ister istemez korktuk bi baktık cam kenarında bize gülen bi surat yaklaştıkça surat kayboluyo ama uzaktan net görünüyoru.olayı hâla unutamadık ve cam kenarında kapıyı çalan adamın resmi vardı.(bu olayı hâla çözemedik)...

Alıntıdır!!!
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

Cin demen Yeterli Empty
MesajKonu: Geri: Cin demen Yeterli   Cin demen Yeterli EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:40 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*

Rep Gücü : 40038

Cin demen Yeterli Empty
MesajKonu: Geri: Cin demen Yeterli   Cin demen Yeterli EmptyCuma Şub. 05, 2010 11:06 pm

Tesekkurler....
http://Forumexpert.Tk
Limoni
Üye
Üye
Limoni

Rep Gücü : 15034

Cin demen Yeterli Empty
MesajKonu: Geri: Cin demen Yeterli   Cin demen Yeterli EmptyCuma Şub. 19, 2010 4:52 pm

teşekkürler...
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

Cin demen Yeterli Empty
MesajKonu: Geri: Cin demen Yeterli   Cin demen Yeterli EmptyPaz Haz. 06, 2010 7:08 pm

Teşekkürler..!!!
https://forumexpert.yetkinforum.com
gzmm
Mod Adayı
Mod Adayı
gzmm

Rep Gücü : 11

Cin demen Yeterli Empty
MesajKonu: Geri: Cin demen Yeterli   Cin demen Yeterli EmptyÇarş. Haz. 23, 2010 12:05 pm

İlginçmiş..
Teşekürler

Cin demen Yeterli
1 sayfadaki 1 sayfası