Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin?

5 posters
YazarMesaj
reLax
Üye
Üye
reLax

Rep Gücü : 0

Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin? Empty
MesajKonu: Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin?   Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin? EmptySalı Ocak 19, 2010 2:28 pm

bi gün annemlerler oturuyodu.bende odamda kitap okuyordum.birden telefonum çaldı ben arkadaşımdır diye numaraya bakmadan açtım.telefondaki ses birden bana "şu anda güvende olduğundan emin misin?" dedi.ben tırstım ama bozuntuya vermeden ona hemen sen kimsin,beni neden aradın gibi sorular sıraladım.ama bi anda telefon kapandı.bende hem sinir hem de telefonon ve odada tek kalmamın korkusuyla tıstım.ya 1 ya 2 dk geçti geçmedi bi daha çaldı.ben bu sefer numaraya baktım numara gizliydi.açtım yine aynı ses bu sefer bana "annenler evde mi.yada yaşıyorlar mı?" dedi.ben hemen telefonu kapatıp annemlerin oturduğu odaya koştum.gördüğüm olay kaşısında her tarafıma felç indi.annem,babam,ananemler ve amcamların kafaları kesilmiş ve etrafa yayılmış.kesilmiş değilde sanki vahşi biri tarafından kafaları koparılmıştı.daha bu şoku atlatamadan telefonum bir kz daha çaldı.arayan yine gizliydi.ben bu sefer açmadım ama sanki görünmez biri telefonu açtı.telefondaki ses bana "sana şu anda güvende olduğundan emin misin dedim.ama sen bana cevap vermeden kapattın.yanlış yaptın.bedelini ödemeye hazırlan."ben artık ne konuşuyor nede kıpır daya biliyordum.gerisini hatırlayamıyorum.uyandığımda doktor vardı ve aynı telefondaki sese benziyordu.çevreme baktığımda annemler sapasağlam yanımdaydı.doktor annemlere bişi söleyip kulağıma "ben sana şu anda güvende misin dmiştim.bana sakın karşı çıkma."dedi.hemen aklıma geldi doktorun ayaklarına baktığımda ayakları tersti.annemlere anlatamadım.arkadaşıma anlattığımda ise çok şaşırtıcı bir cevapla karşılaştım "aynısı banada oldu..."
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

MesajKonu: Geri: Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin?   Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin? EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:42 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*

Rep Gücü : 40038

MesajKonu: Geri: Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin?   Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin? EmptyCuma Şub. 05, 2010 11:05 pm

Tesekkurler....
http://Forumexpert.Tk
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

MesajKonu: Geri: Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin?   Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin? EmptyPaz Haz. 06, 2010 7:07 pm

Teşekkürler....!!
https://forumexpert.yetkinforum.com
gzmm
Mod Adayı
Mod Adayı
gzmm

Rep Gücü : 11

MesajKonu: Geri: Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin?   Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin? EmptyÇarş. Haz. 23, 2010 12:10 pm

İlginç ama güzelmiş..
Paylaşım iççin teşekürler..!

Şu anda Güvende Oldugundan Eminmisin?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R E A P E R M T 2 BENIM ŞU ANDA OYNADIGIM GUZEL BİR SW TAVSİYE EDERİM...!!