Aşağa gitmek
Admin
Admin
Admin
Admin
Mesaj Sayısı : 488
Rep Gücü : 1566
Kayıt tarihi : 16/01/10
Nerden : Limonlu soda şişesinin içinden.
https://forumexpert.yetkinforum.com

Forum Kuralları Empty Forum Kuralları

Bir Cuma Mayıs 10, 2013 5:14 pm
1- Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı limonlusodam.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.

3- Gönderilen mesajlardan tamamen sahibi sorumludur.

4- Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, arka arkaya birden fazla mesaj gönderip, flood yapmak, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bencede, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek yasaktır.

5- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen vb.)

6- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

7- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti yazıları, resimleri ve avatarları yasaktır.

8- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

9- Profil bilgilerinizdeki, e-posta adresinize, varolmayan e-posta adresi yazmak yasaktır. Anlaşılması durumunda üyeliğiniz silinebilir.

10- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

11- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum adminlerince her zaman saklıdır.

12- Kesinlikle mesajınızı büyük harfle yazmayınız. Büyük harfle yazılmış kelime ve Başlık kullanmayınız.


13- Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak yasaktır.

14- Kilitli konuların şifrelerin başkalarına dagıtılması durumunda veren ve alan ban cezası alacaktır.

15- Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini (ad,soyad,adres,tel no vb.) yayınlamak kesinlikle yasaktır.

16- Küfür, slogan, küfür içeren , ***** & adult resim, müzik, parti logosu içeren, şiddet görüntüleri içeren, T.C. anayasalarını çiğneyen görüntü içeren, küçük çocukların gelişimini etkileyen içerik kullanmak veya yayınlamak yasaktır.

17- Özel msj yoluyla reklam yapmak, imzada site reklamı yapmak, silkroadmax.com sitesi hariç, herhangi bir siteden bir link vermek,sitenizin forumdan sınırsız banlanmasına sepep olabilirsiniz ve forumdan uzaklaştırılırsınız.

18- Dininizle ilgili yazılar yazmak, dininizi yazdığınız yazılarla başka kişilere aşılamaya çalışmak, başka dinler hakkında olumsuz yorum yapmak, dinler arasında karşılaştırma yapmak, mesajlarınızda inancınızı örnek göstermek ve bu tür konularla kullanıcıları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

19- Şahsi özel üretim/çekim yollarken resimlerde filmlerde veya film capslerde surat veya kişinin hüviyetini gösteren özellikleri sansurlemeniz gerekir.

20- Gizli içerik açmak için, Anlamsız mesajlar yazanlar forumdan sorulmaksızın atılacaklardır.

21- Forumda koydugunuz nick(takma isim) sonradan degiştirme şansınız vardır, bunun için biz adminlere ö.m(özel mesaj) atmanız gerekmektedir.

22- Konu harici mesajlarda ses veya video kullanılması bir ses varken diğierini koyup karışıklık yapılması yasaktır.

23- Forum kurallarına uygun olmayan sesler ve videolar koymak yasaktır.

24- Konuya ses koyanlar konu başlığın sonuna (s) işaretini koymak zorundadırlar, Video koyanlar ise (v) koyucaklardır, bu kuralı çiğneyen konular silinicektir.

25- Bayan üyelerin özel bilgilerini forumda kötüye kullanmak, izinsiz mail adreslerini veya resimlerini almak ve dagıtmak yasaktır,

26- Özel mesaj ile rahatsız etmek ve konulara alakasız mesajlar atıp bayanları taciz etmek forumdan uzaklaştırılmanıza neden olabilir.

27- Forumda bayanları rahatsız edicek şekilde davranmak yada manalı kelimeler kullanmak, bilerek kız resimleri koymak yasaktır.

28- LimonluSodam'ın resmi mail adresi yanlızca [url=mailto:destek@limonlusodam.com]destek@limonlusodam.com[/url] 'dır. Taklitlerinden sakınınız.

29- Üç Bayan tek kişi hakında şikayette bulunursa araştırılıp, uzaklaştırma cezası verilir.

30- Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafindan görülecektir. Girmiş oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz. (kullanıcı adı hariç)

31- Çerez'ler, (cookie) tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanılmaz.

32- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz