Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Half life

3 posters
YazarMesaj
ScarLet
Üye
Üye
ScarLet

Rep Gücü : 18

Half life  Empty
MesajKonu: Half life    Half life  EmptyPtsi Haz. 21, 2010 7:25 pm

ilk olarak silahları ele alalım sonrada comboları

silahlar

ok
Tulups
delici
Biz (hortum )dioruz
pompalı
füze
magnum
elbombası
böcek atar
kumandalı bomba
teklı
levye

Silahlar ile combo

evett gelelim silahlar ile comboya karşılaşmalara göre özellikler deişir her silahın zıt olanı vardır

Delicinin zıttı Hortum=delici tek atıslarda ve kaçmalarda çok kullanılır Hortum ise düşmana ani ataklarda kaçmasını güclestirmek icin
Füzenin zıttı TaramaLı(tulups)=tulups ise seri atılabilen ama yavaş hızda giden füze ise yavaş doldurulan ama seri giden bir bombadır
magnumun zıttı tekli=magnum canı çok götüren silah tır ama kullanmasını bilene 1 atısa gidebilen türden tekli ise seri olabilen az can götürse bile seri haraket edebilen silahtır

Combolar(benden özel)
evet arkadaslar örnek verelim çok iyi nişan alamayan oyuncu iseniz rakibinizde hızlı ise ilk karsılasmada herzaman füzeler kullanılır örnekler verilmesi gerekirse en iyi half life oyuncusu garpy gerçi garpy çok seri ve akıllı oldugundan ne yapılabilecegi kestirilemeyen bir oyuncu (o yüzden en iyisi)

Delici Comboları
deliciler üst düzey oyuncuların alt düzeydeki arkaadslar ile vslerinde kullanılır yada (Cfg) olan kişiler kullanır oyun bilgisine sahip olan arkadaslar delicinin nerden sekip kime gelecegini iyi bildigi icin delici komboları bilenlere özel olmaktadır ben kendi bildigimi yazıcam

deliciler duvar arkası ve özellikle Duvar uçlarından sekebilen bir silah Duvarın uç noktalarından atarsanız (ve dik gelicek sekilde) yanındaki arkadas ölür yada az canı kalır dier türlüsü metal olan yerleri koz olarak kullanmak delici duvardan yansıyabilen bir silahtır karşınzdaki size öle geliosa onu sert olan duvarın oraya çekin ve duvara gelmesini saglayın arkadas kendini vuucaktır iyi oyunlar

En son ScarLet tarafından C.tesi Haz. 26, 2010 7:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Adamol
Üye
Üye
Adamol

Rep Gücü : 0

Half life  Empty
MesajKonu: Geri: Half life    Half life  EmptySalı Haz. 22, 2010 3:09 pm

teşekkürler.
ZaPuuK
Üye
Üye
ZaPuuK

Rep Gücü : 34

Half life  Empty
MesajKonu: Geri: Half life    Half life  EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 4:58 am

Paylsim icin Tesekkürler...
https://forumexpert.yetkinforum.com/

Half life
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ?