Paylaş
Aşağa gitmek
avatar
Üye
Üye
Mesaj Sayısı : 392
Rep Gücü : 15034
Kayıt tarihi : 20/01/10
Nerden : LimonluSodam
Kullanıcı profilini gör

Knight Online - K.O Nedir ?

Bir Perş. Mayıs 27, 2010 6:11 pm
Knight Online, Devasa Online Oyunlar kervanının son üyelerinden. Oyun, diğer Devasa Online Oyunlardan çok büyük farklılıklar içeriyor. İlk göze çarpan ve en çok hoşa giden farklılık, Knight Online oynamanın bedava olması! 280 MB'lik yükleme dosyasını internetten bedavaya indirebiliyorsunuz, ve hesap açtırmak da tamamen bedava. Ama bu, oyunun herşeyi bedava demek değil. "Bronze Premium" ve "Gold Premium" hesaplarıyla oynamak ve bu hesap türlerinin faydalarından yararlanmak isterseniz, belli bir aylık ücret ödemek zorundasınız. Ayrıca, eşya satın almak da paralı. Ancak, hiçbir şey zorla değil, yani ne bahsettiğimiz Premium hesaplarından açmak, ne de eşya satın almak zorundasınız. Bedavaya istediğiniz kadar oynayabilirsiniz - tabii parayla satın alabileceğiniz ve bedava oynarsanız karşınıza asla çıkmayacak olan üstün güçlü eşyalardan ve Premium hesaplara sahip olanların güçlerinden yoksun olarak.

> Knight Onlinea, insanların El Morad şehrinde veya orkların Karus şehrinde başlıyorsunuz.
> Sistem, Oyuncu v Oyuncu'ya göre ayarlanmış. Oyunda her an çok sayıda klan savaşları, kale kuşatma savaşları ve binlerce karakterin Oyuncu v Oyuncu sistemiyle karşılaştığı savaşlar oluyor.
>Knight Online'de, takım-tabanlı oyun sistemiyle tanışıyoruz. Tamamlayabileceğiniz yüzlerce görev var. Gelişip güçlenirken, diğer oyunların aksine, büyülü eşyalar bize çok faydalı olmuyor. En hızlı şekilde gelişmek için, oyuncuların birbirleriyle koordinasyon halinde olmaları gerekiyor. Başarının anahtarı, takım oyununda yatıyor.
>Oyunun mekanları sürekli genişleme ve büyüme halinde, her ay yeni görevler ve karakterler ekleniyor.
>Bahsettiğimiz gibi, oyunu oynamak bedava. Gerekli client dosyasını internetten indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey bir hesap açmak. Ancak, bu hesabı "Premium" veya "Ultra Premium" hesap olarak açarsanız, aylık ücret ödemeniz gerekiyor. (Premium: $8.95, Ultra Premium: $14.95)
>Premium ve Ultra Premium hesaplar, oyunculara daha iyi bir oyun tecrübesi sunuyor. >Gelişmek ve güçlenmek daha kolay, vuruş ve zarar yüzdeleriniz daha iyi oluyor. Ayrica, eşya satın almakta da bazı kolaylıklar getiriliyor.
>Noah System, oyuna her ay değişik özellikler katıyor. Mesela, oyuncuların ve klanların kendilerine özel büyülü eşya düzenlemesine olanak sağlanması düşünülüyor. Bu sistem hayata geçirildiğinde, istediğiniz özelliklerde bir eşyayı yöneticilere ileteceksiniz, yöneticiler ise eşyayı bir testten geçirip, eğer onaylarlarsa oyun dünyasına ekleyecekler.


__________________________________________________ ___________________________

Oyuna eğer başlamak istiyorsanız yada yeni başladıysanız oyunun içinden çok çevresinde neler döndüğünü bilmeniz çok önemli çünkü oyun içten çok dıştan oynnanıyor desem doğru olur neden mi ?
İşte bir çok insanın bilmesi gerektiğini düşündüğüm bazı önemli knight online olayları

1 oyunun %75 inden fazlasının hack kullandığını biliyormusunuz ?

2 Söz konusu hack programlarını 25k(bin) kişinin kanıtlı indirdiğni biliyormusunuz ?(zaten bu oyunun yarısndan fazla insan eder)

3 25k nın onaylı ve bi o kadar insanın da onaysız indirdiğini düşünürsek bu oyunun büyük bir yüzdesini kaplar 1.madde..

Şu anda oyunda yüzlerce insanı gözümün önünde hack kullanırken görüyorum bunu inkar edenleri ise çok kolay anlayabiliyorsunuz(inkar edene kadar ss ve ne olduunu anlamanız yetiyor)
Şahıs delos da rogue olmamasına rağmen altında swift koşuyor ?
Şahıs kimse box a ulaşamadan box ı lootluyor ?
Şahıs abyss de bi uçtaki leech i öldürmesine rağme kutuyu almak icin koşmuyor
Şahıs abyss de aynı anda heryere alan büyüsü atıyor ve kutuları almak icin yerinden dahi kıpırdamıyor
Şahısa diyosun hack kullanıyosun kesin bi şekilde inkar ediyor seni suçluyor ve az çok psikolojiden anlayan insan suçluluk duygularının ardına verdiği savunma sistemini anlıyor
Şahısa adam gibi konuşup hack kullanıyosun diyorsun niye kullanmıyım diyip 5sn sonra itiraf etmekle hata yaptığını anlayıp inkara başlıyor (ss'li)
İşte böyle neden mi hack kullanılıyor ?

Düşününki insanlar aynı anda 30-40 tane harpy öldürüyor bunlardan çıkacak altın eşysa potion asla ziyan olmuyor neden ?
Çünkü aoto loot açık hepsi otomatikman partiye gidiyor birde partinin tamamı clan partisi olduunu düşünürsek içerisi memnun olduğu sürece dışarıya laf çıkmıyor.
Bunu birde goblinlerde düşünün eşya+item+exp+para
Bunu birde abyss de düşünün eşya+abyss gem(tanesi 200k ve kişisel kullanımda çok değerli bir taş!!)

Savaş kopuyor ve büyücüler ne buff nede swift bulabiliyor ama swift sorun diil altına sonsuz swift yapıyor(speed hack)

Çok fazla mı eşya veriyor yaratılar ? Sorun diil merchant heryerde gelen eşya satılıyor ve 1 satte 1m den fazla paranız olmuş oluyor..

İşte böyle ama size sevindirici haber veriyim bunu yapan bi çok kişi yakalanıyor şikayetler ve ss ler sayesinde ve adminler koruma önlemleri için uğraşıyorlar.

Üzülerek ek yapmaktayım ki artık bu kohack denilen dosya engelleemiyor ve artık normal kabul ediliyor oyununz %75 i demiştim ya yok artık %100 olmuştur kesin Ama şöle bi güzellik yapmış adminler kohack kullanan daha sık dc oluyor bunu kanıtladık resmen
Sanırım bir konuda kohackin ne kadar masum bir hack olduğu
En azından +7 +8 i dupe yapanların yada makro kullananların yanında daha az masum gözüküyor...

Benim herkese tavsiyem HİLEYİ kullanmayın adam akıllı alnınızın teri emeğinizle oynayın böylece ks yaptığınız zaman size hırsız deseler bile gerçekte kimlerin büyük hırsız olduğunu anlayın!!!

HİLE nin nasıl bir şey olduunu biliyorsunuz heleki online oyunlarda.
Bu konu hakkında diyeceklerim bu kadar artık kullanıp kullanmamak size kalmış(onlar kullanıyor derseniz lvl60 karakteriniz birden amansıca silindiğindeki acıyı belki duymassınız)


- Alıntıdır.
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz