Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

korku filimi :):( ÇoKK KORKTUMM

3 posters
YazarMesaj
xENDERx
Üye
Üye
xENDERx

Rep Gücü : 6

korku filimi :):( ÇoKK KORKTUMM Empty
MesajKonu: korku filimi :):( ÇoKK KORKTUMM   korku filimi :):( ÇoKK KORKTUMM EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 3:13 pm

selam ben şu an 19 yaşındayım ve yaşadığım olay tam 2008 23 Haziran tarihinde geçti ve halada unutamam geçelim hikayeye ben bir gün arkadaşlarımla sinemaya gitmiştim. ama bir gariplik vardı sinemada tek biri bile yoktu nese biz girdik filmin adı garezdi. arkadaşlarla güldük muabbet ettik patlamış mısır falan yedik falan tam arkadaşım patlamış mısır kutusuna uzandıki filmin çok korkunç sahnesi geldi arkadaşım zıpladı bende dedimki nie döktün mısırları! yoksa korkuonmu hee ama gözlerindeki bakışlardan filmden korkmadıı anlaşılıyodu noldu dedim titreyerek konuşuyordu ve tam o garez diycektiki birden önümüze garip bir yaratık çıktı o an yerimizden fırladık sinemanın kapısına açılmıyodu bizi sıkıştırmıştı ve o an okuldaki ebelembeçte kullandıım sıyrılma hareketi geldi hemen fırk die sıyrıldım arkadaşlarım orda kalmştı ben ölE o yaratıın arkadaşlarıma yaptıklarını seyrettim sonra gittim ordan teker teker sandalyeleri fırlatmaya başladım sonunda bi tanesi kafasına isabet etti ve birden bi patlama oldu her yer kan olmuşu her halde yaratığın beyni patladı arkadaşlarımla kaçtık saat 12 civarıydı koşa koşa ordan uzaklaştık.
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

MesajKonu: Geri: korku filimi :):( ÇoKK KORKTUMM   korku filimi :):( ÇoKK KORKTUMM EmptyPaz Haz. 06, 2010 7:07 pm

Paylaşım için teşekkürler...!!
https://forumexpert.yetkinforum.com
gzmm
Mod Adayı
Mod Adayı
gzmm

Rep Gücü : 11

MesajKonu: Geri: korku filimi :):( ÇoKK KORKTUMM   korku filimi :):( ÇoKK KORKTUMM EmptyÇarş. Haz. 23, 2010 12:07 pm

Bence korkunç deil.
Sacma bi hikaye.

Ama yinede paylaşım için teşekürler

korku filimi :):( ÇoKK KORKTUMM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa ama cokk TATLIII =)
» +18 KORKU AÇMAYIN!!
» uzun Bir Korku :(