Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

GÖLDE CİNNET

4 posters
YazarMesaj
orhanbaba95
Üye
Üye
orhanbaba95

Rep Gücü : 0

GÖLDE CİNNET Empty
MesajKonu: GÖLDE CİNNET   GÖLDE CİNNET EmptyPtsi Ocak 18, 2010 5:48 pm

Aylardan kasım günlerden cuma baLIk tutmayı ben ve arkadaşım gökhan çok severdik her cuma okulu asar denize balık tutmaya giderdik.Gene aynı şekilde o gün balık tutmaya gittik birde okulda bizimle beraber kaçıp balık tutmaya geleceğini söyleyen seda'da vadı.Üçümüz balık tutmak için kimsenin kolay kolay bizi görmeyeceği bi yere gittik. Ben ve gökhan oltalarımızı hazırlayıp denize bıraktık seda ise balıkları orda pişirmemiz için ateş yakıyordu.oltasını alan gökhan kayalakların arasında yavaşça denize inmeye başladı seda ve benide çağırdı gökhan yanıma gelerek sedaya şaka yapalım dedi denize itelim die bende tehlikeli olmazmı die sordum gökhanda eminim yüzme biliyordur bişey olursa denizden hemen çıkartırız okeyleştik ve sedayı tam kayalıkların ucuna getirdik ve beraber ittik seda en az 10 metreden denize düştü düşer düşmez sedanın düştüğü bölge kırmızı renk almaya başladı bizde heyecanlandık birden ne oluyor die şaşırdık kafasını sanırım bi kayaya vurdu dedim ben gökhan ise bu kan çok fazla başka bişey bu dedi ikimiz panik halinde aşşağı inmeye başladık kan çoğalıyordu adeta deniz kan gölüne döndü o ara sedanın başı denizin üstüne çıkımıştı biz seda ya ses vermesi için yalvarıyorduk ama seda gözleri yukarda bi şekilde bize bakıyor ses vermiyordu çok korktuk ve gökhanla kavga etmeye başladık sonra gökhan dengesini yitirip kayalıkların üzerine düştü oda öldü sanırım ordan hemen uzaklaştım ne yapacağımı bilmeden kaçtım kimseye bahsetmedim bu olaydan kimsede benden şüphelenmedi fakat bu olaydan tam 2 yıl sonra aynı ay ve aynı gün ben denizin kenarında tek başıma otururken garip sesler duymaya başladım ve korktum bi an önümde gökhanın ve sedanın o günkü elbiseleriyle ruhlarının karşıma geldiğini gördüm ve gözlerime inanmadım hayal görüyorum die düşündüm fakat birden ayaklarımın haraket ettiğini hissettim ve garip şeyler oluyordu kaçmak istiyorum ama yerimden kımıldayamıyordum sonra gökhan ve seda denizin içinden bana öleceksin die çığlıklar atıyorlardı ogünden bi yana denizin yanından bile geçmiyorum ne zaman uzakdan bile denizi görsem çok etkileniyorum onlarının ruhunun evimede geleceklerini düşünerek uyuyamıyorum.. s
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

GÖLDE CİNNET Empty
MesajKonu: Geri: GÖLDE CİNNET   GÖLDE CİNNET EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:46 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*