Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

TATİL!! KORKAN AÇMASIN!!

4 posters
YazarMesaj
orhanbaba95
Üye
Üye
orhanbaba95

Rep Gücü : 0

TATİL!! KORKAN AÇMASIN!! Empty
MesajKonu: TATİL!! KORKAN AÇMASIN!!   TATİL!! KORKAN AÇMASIN!! EmptyPtsi Ocak 18, 2010 5:46 pm

Beste'nin annesi bizi tatile götürdü.Tatilden önceki akşam hepimiz bestelerin evindeydik (Ben,dağhan,orhan can,beste,merve,idil,irem)Bavullarımızı toplamıştık,birlikte salonda T.V seyrediyoduk. O akşam hepimiz salonda uyuya kladık.Sabah bestenin annesi bizi dağın yamacında tatil köyüne benzeyen bir yere götürdü.Burası çok güzeldi.(Hırvatistan)Ama kötü bir yönü vardı yamaçta eski bir şato vardı.Ben bestenin annesine sordum bu şato ne zamandan kalma?Annesi "burada bir deli amca yasarmış herkes ziyarete gidermiş ama hiç geriye gelen olmamıs ve orda işkence çektirerek öldürürmüş insanları ama söylenti tabii ve yoldada toprak kayması gibi bişi varmıs sakın oraya çıkmayın yoksa bir yeriniz kırılır".Merve bence buraya gitmeliyiz çok süper olur.Herkes ewet dedi.
camdan bakıyordum.Bir sürü taşlar ve kocaman kayalar vardı kayanın üstündeyse siyah bir kukuleta giydirilmiş korkuluk kendi kendime Kayaların üstünde korkuluğun ne işi varki? diye düşündümsonra taşlı yollardan geçerek çiftliğe geldik.Hep birlikte odalara yerleşmeye çalışıyorduk bizim için ayrılan 2 büyük oda vardı. Ben,Beste,Orhan,İrem bir odada diğerleriyse diğer odada kalıyordu.O gün çok yorulmuştuk o yüzden kendimizi hemen yataklara attık.Yarın çevreyi keşfetme planları yapıyorduk.Sabah olmuştu Merve erkenden uyanıp bizi uyandırmıştı.Bestenin teyzesi kahvaltıyı hazırlamıştı.Beste,İdil,ben birlikte çiftliğin kenarındaki kuyudan su içmeye gitmiştik diğerleriyse çevrede dolaşıyordu.Kuyudan su içtikten sonra tam beste ve ben giderken idil dalmıştı sanırım ben ve beste gittik idil beni biraz yalnız bırakın demişti.2 dk sonra kuyuya geri döndüğümüzde idil yoktu!diğerleri geldiğindeyse Dağhan nın kaybolduğunu söylediler.Yani şatoya gitme planlarımız yatmıştı.Hep birlikte dağhan la idili aramaya gittik.Birlikte dolaşıp ararken çok eğlendik ama her geçen dakikayla içimizdeki kötü his büyüyordu acaba neredelerdi?
Sonunda çiftliğe geri geldik.Dağhan da idil de oradalardı neredeydiniz siz dedik meğersem acıkmışlarda direk eve dönmüşler.Yemek yedikten sonra birlikte denize yüzmeye gittik çok eğlenceliydi suda oyunlar oynadık sonra denizin altında bikaç giriş bulduk içine daldığımızda oyulmuş bir...
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

MesajKonu: Geri: TATİL!! KORKAN AÇMASIN!!   TATİL!! KORKAN AÇMASIN!! EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:46 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*

Rep Gücü : 40038

MesajKonu: Geri: TATİL!! KORKAN AÇMASIN!!   TATİL!! KORKAN AÇMASIN!! EmptyCuma Şub. 05, 2010 11:03 pm

Tesekkurler....
http://Forumexpert.Tk
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

MesajKonu: Geri: TATİL!! KORKAN AÇMASIN!!   TATİL!! KORKAN AÇMASIN!! EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:57 pm

Teşekkürler....!!
https://forumexpert.yetkinforum.com

TATİL!! KORKAN AÇMASIN!!
1 sayfadaki 1 sayfası