Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

180 soru 180 cevap

+2
FireInTheHulk
reLax
6 posters
YazarMesaj
reLax
Üye
Üye
reLax

Rep Gücü : 0

180 soru 180 cevap Empty
MesajKonu: 180 soru 180 cevap   180 soru 180 cevap EmptyÇarş. Ocak 20, 2010 10:26 am

Olmuyordu…Evet gene istediği neti yapamamıştı.180 soru olmasına rağmen o ancak 90-100 net arasında yapıyordu.Bazıları için bu rakam çok yüksek gelebilirdi ama onun için en az 150 net yapmak gerekliydi.Ya kalan bir ayda yemeden,içmeden soru çözecekti ya da…
O zor olanı seçmek yerine gidip en kolay ve en tehlikeli yolu seçmişti.”EVET EN YÜKSEK NETİ YAPAN ARKADAŞLARINI ÖLDÜRECEKTİ!!! ”Hemen Hazırlıklara başladı.Ya üniversiteyi kazanamazsam diyerek biriktirdiği dersane parasını sniper silah almaya harcadığını annesi bir duysa..İçinden gülümsedi,acaba bir sorun çıkar mı diye düşündü.Ama doğru ya o artık 18 yaşındaydı.İstediğini yapabilirdi.
İçinde nedense bir korku vardı.Dersane birincisi olan A.’nın evinin karşısındaki çatıya çıktı.Kalbi filmlerdeki gibi hızlı atmıyordu.Aksine acaba yaşıyor muyum diyerek kendine çimdik attı.Mermiyi silaha yerleştirdi ve ‘BAMM’… İşte yapmıştı. İçinde bir sıcaklık aynı zamanda da bir hüzün vardı,ve hüzün ağır bastırınca gözlerinden yaşlar damladı.Düşündü, eğer aynısını ona bir başkası yapsaydı ne olurdu.Annesini gözlerinin önüne getirdi ve oradan uzaklaştı.
Evet…Bu da bitti diye düşündü.A.’nın ölümünden 1 ay eçmişti ama onu hala kimin öldürdüğü bilinmiyordu.Ve bu da 10.’su dedi,silahını sakladı,yağan kara aldırmadan evine gitti.
Bu da 180.’ci dedi.Artık öyle ağlamalar falan yoktu.İçini ne biraz sıcaklık, ne de biraz da hüzün vardı.Taş gibiydi.Ayrıca kaç aydır dersaneye de gitmemişti.Öyle ya aylardan mayıstı artık.ÖSS’ye ne kalmıştı ki…
Yine odasındaydı,yine elinde o berbat sınav karnesi duruyordu.Ama tek fark,puanının baraj olan 180′in bile altında olmasıydı.Ama nasıl oldu diye düşündü.Halbuki neredeyse herkesi öldürdüm dedi.O anda gözü sniper’ına takıldı.Acaba..?
Ve yine eskisi gibi vücudunu sıcaklık kapladı.Ama bu sefer bildiğiniz sıcaklıklardan değil,yakıcı,kavurucu,ızdırap verici bir sıcaklıktı bu.Etrafına baktı.Etrafını arkadaşları A. ve diğerleri kaplamıştı.Ellerine bir baktı,hepsinde benim silahım var diye düşündü.A. ona yaklaştı:
Birinci soru:Bizi niye öldürdün? dedi.O çok korktu ve bulunduğu yerin cehennem olduğunu unutarak:
Sizi ben öldürmedim,şeytan öldürdü dedi.
A. Bu cevabı beklercesine:
Yanlış, dedi ve demesiyle katilini kafasından vurdu.
Bu kaçıncı bilmiyordu.Etrafındaki heryerden kan fışkırıyordu.Bir başka arkadaşı da aynısını yaptıktan sonra kendisine bir baktı,ama ben bunları böyle düşünmedim ki dedi.
Bu sonuncusu dedi diğer bir arkadaşı.O da katilini kafadan vurduktan sonra baktı.O güçlü katili,’ÖLDÜRÜN BENİ’ diye sayıklıyordu.A. öne çıktı ve:
‘ALDIN MI 180 SORUNUN CEVABINI’ dedi…

alıntıdır!!!!!
FireInTheHulk
Üye
Üye
FireInTheHulk

Rep Gücü : 9

180 soru 180 cevap Empty
MesajKonu: Geri: 180 soru 180 cevap   180 soru 180 cevap EmptyCuma Şub. 05, 2010 2:40 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler!!!
Jr.Die-*
Admin
Admin
Jr.Die-*

Rep Gücü : 40038

180 soru 180 cevap Empty
MesajKonu: Geri: 180 soru 180 cevap   180 soru 180 cevap EmptyCuma Şub. 05, 2010 11:06 pm

Tesekkurler....
http://Forumexpert.Tk
Limoni
Üye
Üye
Limoni

Rep Gücü : 15034

180 soru 180 cevap Empty
MesajKonu: Geri: 180 soru 180 cevap   180 soru 180 cevap EmptyCuma Şub. 12, 2010 10:27 pm

paylaşım için saol
MONK
Üye
Üye
MONK

Rep Gücü : 60

180 soru 180 cevap Empty
MesajKonu: Geri: 180 soru 180 cevap   180 soru 180 cevap EmptyPaz Haz. 06, 2010 7:02 pm

Guzel Paylaşım...!!
https://forumexpert.yetkinforum.com
gzmm
Mod Adayı
Mod Adayı
gzmm

Rep Gücü : 11

180 soru 180 cevap Empty
MesajKonu: Geri: 180 soru 180 cevap   180 soru 180 cevap EmptyÇarş. Haz. 23, 2010 12:11 pm

Güzelmiş Ama uzun ..!
nese
Paylaşım için Saol..!

180 soru 180 cevap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÇOK ZOR Bİ SORU
» Üstünel'den Aziz Yıldırım'a ağır cevap