Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tactical inventertion yeni ve güzel bir oyun

YazarMesaj
killer6721
Üye
Üye
killer6721

Rep Gücü : 0

tactical inventertion yeni ve güzel bir oyun Empty
MesajKonu: tactical inventertion yeni ve güzel bir oyun   tactical inventertion yeni ve güzel bir oyun EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 9:56 am

arkadaslar yine sise güsel bir oyun daha suan yüklemedim ama resimlerindende anlicağınız gibi oyunda silahlı kapısmalar var oyun mmorpg tarzında ingilizce bi oyundur işte link:
linki görebilmek için yorum yapınıs [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] -_- link calısmassa haber verin yenilerim

oyun counter e benzior ama daha deişik arabalara binip helikopterlerden milleti vuruyorsunus oyun online sanırım tam cözemedim ama olsun isteyenler dener

daha önce verildimi bilmiyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

yok denemicem diosanıs o saman sise counter tarsında ucaklar helikopterler ve jetlere arkadaslarınıslan beraber binebileceğinis bi oyun daha WarRock ancak bu oyunda tanklar ve benzeri seyler var oyun bilgisayarımdada yüklü suanda link veriyorum

işte link

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

linkleri görebilmenis için ya üye olun yada cevap yasın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yukarıdaki link indirmek içindi buradanda üye olucas siteye

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
işte burdan üye oluucas bu arada oyun biras sor inio ama beklemeye deyer

tactical inventertion yeni ve güzel bir oyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YEP YENI HellScreamt2 PvP SerVeR 51 LWL BAŞLANGIC GUZEL SW.
» Artık Hamachi li PvP Lerden Bıktım Bana Güzel Online Yeni VpS Bulun Diyenler İÇERİİİ.....!!!
» [Haberler] Yeni Harita, Yeni İtemler
» Oyun Kontrolleri
» Oyun Kontrolleri