Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks

3 posters
YazarMesaj
ZaPuuK
Üye
Üye
ZaPuuK

Rep Gücü : 34

PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks Empty
MesajKonu: PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks   PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks EmptyPtsi Haz. 14, 2010 10:01 am

Selam arkadaşlar, bu hack sistemi sizin metin2nizin içine yeni bi sistem getiriyor.Gercekten süper bi hile seti!Ancak Metin2 Türkiye'de çalişmaz!Belki çalişir ben denemedim.Ancak gerçekten de harika bi sistem olduğuna bizzat ben şahit oldum.Metin2 Pvplerde ve kendi serverinizde %100 çalişir.

Yani yine TURK Metin2 Hile forumlarında bi ilk...Bu da demektir ki TurkMMO.COM!un sizin için bi ayrıcalık olduğu tekrar ortaya koyulmuştur.

Nasıl Kurucam ben bu hileyi?
1.Rar dosyasını indirin.
2.Metin2nin kurulu olduğu klasörü açın.
3.Rar dosyasının içindekileri klasöre çıkartın.
4.PVP serverlerde oynuyacaksanız Türkçe yamalardan girin yada MC.Txtli mc.exeden girin.İçinde Metin2_mod vardir ama ben test daha onu test etmedim.

~InClientHack - Hile Menüsü Sistemi~

Oyunda ESCye bastığınız zaman en üstte "HACK" diye bi yer görüceksiniz.Oraya bastığınızda hile menüsü açilacaktir.Şimdi numaranladırdığım hileleri anlatacağım.

InClientHack Hile Menüsü:

1)Combo tipleri: Combo kapama, Combo-1,Combo-2
2)No Skill Wait: Hiç beklemeden istediğiniz kadar skill basabilirsiniz.Bu bu menüdeki bana göre en iyi hile ard arda 50 tane kilic cevirme bile atabilirsiniz.
3)Atack Speed: Mavi Renkli yere yazdiğiz rakam sizin saldiri hiziniz olacaktir."SET"e tikladiğiniz zaman o sayi aktive olacaktir.
4)Walk Speed: Mavi Renkli yere yazdiğiniz rakam sizin koşma hizinizi olacaktir."SET"e tikladiğiniz zaman o sayi aktive olacaktir.
5)Teleport: Mor renkli yere yazdiğiniz koordinatlar sayesinde haritada istediğiniz yere anında ışınlanabileceksiniz.Koordinatları yazdıktan sonra "WARP" tuşu ile ışınlanabilirsiniz.
6)Tag und Nacht: Yani GECE ve GÜNDÜZ anlamindadir."TAG"a bastiğiniz zaman gece, "NACHT" gündüz yapicaktir ortamı.
7)Schnee: "Schnee an" Kar yağdırmadır buna tıkladığınız zaman GM olasanız bile kar yağdırabilirsiniz."Schnee aus"Da kar yağdırmayı durdurur.
8)Character: "Hide"a bastığınız zaman karakteriniz GM olmasaniz bile görünmez olur."Unhide"da görünür yapar.
9)Auto Pick up:Oto toplamadır."An" bastığınız zaman açilir."Aus" kapatır.

Aynı zamanda içinde otomatik skillhack, yardımcı skill puanları ve GM-tool vardır.GM tool yani GMseniz GM kodu yazabileceğiniz bi yerdir.Açmak için "ö" tuşuna basiniz.

Yeni Eklenenler:

Warp To Player or Mob: Üstüne tikladiğiniz event.e "warp"a basarak işinlanabilirsiniz.
Uprage %? :+ Basarken yüzde kaç gececiği yazar.Demircinin üstüne itemi koyunca çıkar.
Save ID & PV: Mod.un içindeki ıd.cfg nin içinde başlangıcta save ıd pw ye basarsaniz kayıt eder.Ve her Metin2 açişinizda id pw yazili durar.
Oto InClient Skill Hack: Otomatik olarak bedenselseniz 2 zihinsel skili açilacaktir.Puan verip geliştirebilirsiniz.

Bedenselseniz->Zihinsel skilleri
Zihinselseniz->Bedensel skilleri
Büyülü Silah->Karabüyü
Karabüyü->Büyülü Silah
Yakin Dövüş -> Uzak Dövüş
Uzak Dövüş->Yakin Dövüş
Kutsama->İyileştirme
İyileştirme->Kutsama

En fazla 7 skill olarak beceri pencerenizle gözükecektir.Kullanmak isterseniz, karakterinizi geliştirirken puan verirsiniz kullanmak istemezseniz vermezsiniz.

Yardımcı skillhack: Buda otomatik yan skilleri(at çağirma,liderlik vs.) içindir.Lvl atladiğiniz zaman 1 puan gelir.Benim 73 lvlde 3tane m1skillim oldu. /Ski kodlari bazi serverlarda işlemiyor işte onun için bu sistem.

InClientHack Kullanım Videosu~
Bu serverda ben GM değilim bi tane pvp server.Bende test için bunu denedim.
Video:Video Sitesi linki:http://www.gameself.com/video/63a55cc642422644317

~İndirme Yeri / Download~

Link 1 : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar şifresi / Pasword yoktur.

VirüsTotal Sonucu: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Virüs yoktur.Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Zararları!
1.Oyun almanca olabilir.
2.Ban yeme riskiniz vardır.
3.Oyuna giriş ekraninda donmalar olabilir ancak fazla etkilemiyecektir.

İİ OYUNLAR İİ FORUMLAR...
https://forumexpert.yetkinforum.com/
ZaPuuK
Üye
Üye
ZaPuuK

Rep Gücü : 34

MesajKonu: Geri: PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks   PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 12:31 pm

++++
https://forumexpert.yetkinforum.com/
duck
Üye
Üye
duck

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks   PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 5:25 pm

saol paylaşım için çok işime yaracak [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sukrumalaz1234
Üye
Üye
sukrumalaz1234

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks   PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 7:15 am

arkadaşım bn indirdim kurdum fakat oyuna bağlanıyo karetterde atıyo lütfen yardım et

PVP-Server Hack Sistemi__InClientHack__Skillhack+Multihack+Fun Hacks
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ►►►[M2]Server "Bu Server Kaçmaz"◄◄◄
» Gradula's MT2 PvP Server TR
» Cheating Mt2 Pvp Server
» Z O R M T 2 ACIK VPS SERVER..
» Süper pvp server ..!!